Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 28.01.2014, 11:04
@Gwiaździsty

Nie s.......ił z Wisły do Legii tylko został zwolniony (po pierwszej porażce w sezonie) i jako bezrobotny trener dostał ofertę z Legii. Doskonale to pamiętam i sympatii mu to nie przysporzyło przy Reymonta, ale ujęcie tego w taki sposób jak to zrobiłeś to zwykła manipulacja.
Ostatnio edytowane przez Arked : 28.01.2014 o godz. 11:08.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując