|
@Gwiaździsty
Nie s.......ił z Wisły do Legii tylko został zwolniony (po pierwszej porażce w sezonie) i jako bezrobotny trener dostał ofertę z Legii. Doskonale to pamiętam i sympatii mu to nie przysporzyło przy Reymonta, ale ujęcie tego w taki sposób jak to zrobiłeś to zwykła manipulacja.
Ostatnio edytowane przez Arked : 28.01.2014 o godz. 11:08.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|