Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15947
Stary 28.01.2014, 08:20
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W tym momencie jakiekolwiek dywagacje na temat przydatności Jelenia lub Dudki nie mają sensu.
Prosta przyczyna - obaj nie grali w piłkę od przynajmniej pół roku. Oczywiście można byłoby zapewne usłyszeć, że "cały czas pozostawałem w rytmie treningowym" ale w mojej opinii to jest po prostu robienie komuś wody z mózgu.

Wisła w tym momencie jest już w połowie okresu przygotowawczego i to zapewne po tej dużo cięższej części w której pracowano przede wszystkim nad motoryką. I to jest właśnie argument numer dwa, który skreśla tych piłkarzy. Ich zakontraktowanie zapewne skończyłoby się na graniu ogonów w meczach o stawkę, co dodatkowo nie pozwoliłoby na powrót do odpowiedniej formy. A taki piłkarz jak Jeleń przede wszystkim potrzebuje ogrania i dopiero wtedy funkcjonuje tak jak należy.
Piotrek Brożek też przez dłuższy czas nie trenował i nie był w rytmie meczowym, jednak przyszedł do Wisły chociaż nie grał za dużo to z meczu na mecz wyglądało to coraz lepiej. Czasami takie ryzyko może byc opłacalne.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując