Wyświetl pojedynczy post
filoo
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 28.01.2014, 00:14
@Jagul

Prawda, zgadzam się z Tobą, skoro Dziennikarze pytają o to Smudę to on odpowiada i odpowiada i odpowiada, cały czas pytają....Od odejścia Małego minęły 3 tygodnie, nie ma się co spinać, nie ma Małeckiego, jest 600 tys na zaległości i Franz, co to swoją prostotą potrafi wpoić zawodnikom Wisły dużo walki, co często przerodziło się w wygrane mecze. Nie zmienimy tego my, również dziennikarze...
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Odpowiedz cytując