Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 27.01.2014, 23:19
Jedynie co to teraz nie ma osoby która by się nie bała postawić (patrz.Sobol). W sumie może to i lepiej, bo już nikt nie odważy się podejść i powiedzieć : -Trenerze, treningi są za cięzkie, mam to w du.. .
Wszyscy sie Franai boja i zapier@@@ więc jest OK.

UP: Jacek ma gó.. do gadania, kilka razy jego wyp. były widoczne sprzecznosci słow Smudy z bednarzem i na razie słowa tego pierwszego mają większe pokrycie
Ostatnio edytowane przez huberix : 27.01.2014 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując