|
Bo Smuda to prosty człowiek ale z sercem do tego sportu.
I wolę by mówił, że ktoś dostanie od niego po plecach, że będzie rozgrzeszal aniżeli mówił po angielsku pięknym akcentem i obiecywał złote góry.
Bije się w pierś bo gdy media sugerowały jego nazwisko w kontekście pracy w naszym klubie to kręcilem nosem, wolałem Hajte.
I chociaż w mojej odrębnej opinii i jeden i drugi jest dobrym trenerem jak na nasze warunki to za Smuda przemawia większe doświadczenie.
A że i jeden i drugi jest obiektem drwin i żartów? Cóż, taki naród pełen kompleksów. Pozostałość po komunie chyba.
I jeden i drugi ma własne zdanie i jak mało kto znają się na piłce. Naprawdę.
|