|
@filoo
Ale właśnie powoli idzie w tym kierunku. Smuda zdecydował kogo nie chce mieć w drużynie. Nie podobał mu się Sobol, Wilk czy Mały i nie ma ich już w klubie. My kibice możemy różnie spoglądać na te ruchy, ale na chwilę obecną mamy w klubie trenera, który znaczy więcej niż piłkarz. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji.
|