Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67222
Stary 27.01.2014, 22:53
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.
Zarówno ty jak i kolega mijacie sie w pewnym stopniu z prawdą.

Smuda mówił, że mu się podoba i widziałby go w drużynie, ale na tą chwilę Wisły nie stać na jego transfer.
Odpowiedz cytując