Wasiu napisał(a):

Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.
|
Zarówno ty jak i kolega mijacie sie w pewnym stopniu z prawdą.
Smuda mówił, że mu się podoba i widziałby go w drużynie, ale
na tą chwilę Wisły nie stać na jego transfer.