Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
razraz
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
15941
27.01.2014, 22:27
huberix
napisał(a):
Jeleń już pokazał w Podbeskidziu. U Smudy by nagle nawrotu 180 stopni nie zrobił. Kiedy napastnik się wypali to są małe szanse na odbudowanie się.
w podbeskidziu to i Brożek nie wiadomo czy by coś ustrzelił
razraz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do razraz
Znajdź inne posty napisane przez razraz