huberix napisał(a):

Jeleń już pokazał w Podbeskidziu. U Smudy by nagle nawrotu 180 stopni nie zrobił. Kiedy napastnik się wypali to są małe szanse na odbudowanie się.
Dudka - jak pisali wyżej --niewiadoma-- gdyby nie miał wymagań dużych to do końca sezonu można z opcją przedłużenia o kolejny rok, ale taki ruch jest kompletnie ryzykowny i nie przyszłościowy, nawet zważając na naszą sytuację finansową.
|
Dudka podobno poszedł grac do jakiejś druzyny futsalu swojego klubu, w którym sie wychował. nie wiem ile w tym prawdy