Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15934
Stary 27.01.2014, 21:33
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
Dudka
Smolarek
Jeleń


jeśli by tym bezrobotnym Panom zaproponował jakieś ciekawe warunki do końca sezonu np. coś w stylu 100k euro pod warunkiem zdobycia MP, a jeśli nie to połowa tej kwoty; osobiście myślę, że Ci goście przy Smudzie mogli by odpalić i dać nam dużo dobrego, a jeśli nie to pożegnalibyśmy bez żalu nie wiele na tym tracąc..
Smolarek w Wiśle teraz? O jezu nie pisz już więcej Przecież on jest tak zblazowany, że nawet w Jadze gdzie nie ma wielkich napastników nie dał rady ...
Jeleń lubię go trochę bardziej ale proszę, od kiedy odszedł z Auxerre to tylko cień piłkarza.
Dudka dla mnie wielka niewiadoma, może i warto by było coś mu zaproponować, ale wymagania ma chyba większe niż Wisły możliwości.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując