WhiteDoctor napisał(a):

Dudka
Smolarek
Jeleń
jeśli by tym bezrobotnym Panom zaproponował jakieś ciekawe warunki do końca sezonu np. coś w stylu 100k euro pod warunkiem zdobycia MP, a jeśli nie to połowa tej kwoty; osobiście myślę, że Ci goście przy Smudzie mogli by odpalić i dać nam dużo dobrego, a jeśli nie to pożegnalibyśmy bez żalu nie wiele na tym tracąc..
|
Smolarek w Wiśle teraz? O jezu nie pisz już więcej

Przecież on jest tak zblazowany, że nawet w Jadze gdzie nie ma wielkich napastników nie dał rady ...
Jeleń lubię go trochę bardziej ale proszę, od kiedy odszedł z Auxerre to tylko cień piłkarza.
Dudka dla mnie wielka niewiadoma, może i warto by było coś mu zaproponować, ale wymagania ma chyba większe niż Wisły możliwości.