WhiteDoctor napisał(a):

Dudka
Smolarek
Jeleń
jeśli by tym bezrobotnym Panom zaproponował jakieś ciekawe warunki do końca sezonu np. coś w stylu 100k euro pod warunkiem zdobycia MP, a jeśli nie to połowa tej kwoty; osobiście myślę, że Ci goście przy Smudzie mogli by odpalić i dać nam dużo dobrego, a jeśli nie to pożegnalibyśmy bez żalu nie wiele na tym tracąc..
|
100 czy 50 tys euro za rundę? Przecież to są już tylko nazwiska i przeszłość. Może Dudka jeszcze coś gdzieś zagra bo nieco młodszy i można go postawić na stoperze (na DP wątpię żeby dał radę gonić 90 minut) gdzie nie trzeba tyle biegać i jakoś uda się zamaskować te 1,5 roku wakacji. Panowie S i J myślę, że już nieodwołalnie zakończyli zawodowe kariery.