AYALA napisał(a):

|
w dzisiejszym wywiadzie z Franzem w PS pada nazwisko Tomasza Hołoty ze Śląska w kontekście przejścia do Wisły.Myśle że to byłby bardzo dobry pomysł, to może być następca Sobola z dawnych czasów.W odróżnieniu od Stjepana Hołota dysponuje silnym strzałem z dystansu a tego bardzo brakuje
|
Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.