Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67220
Stary 27.01.2014, 19:27
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w dzisiejszym wywiadzie z Franzem w PS pada nazwisko Tomasza Hołoty ze Śląska w kontekście przejścia do Wisły.Myśle że to byłby bardzo dobry pomysł, to może być następca Sobola z dawnych czasów.W odróżnieniu od Stjepana Hołota dysponuje silnym strzałem z dystansu a tego bardzo brakuje
Nic takiego nie pada, nie nakrecaj maniaków transferow.
Smuda mowi, ze Holota mu sie jako pilkarz podoba, ale ze wzgledow finansowych nie ma zadnych szans na jego przyjscie.
Odpowiedz cytując