Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
67217
27.01.2014, 18:43
Blaszczu16
napisał(a):
A tak z ciekawości, to dostaliśmy coś kasy od Pogoni za Małego?
http://www.transfermarkt.pl/pl/patry...83_992911.html
Podobno 150 tys ojro.
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk