Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 27.01.2014, 15:27
To nie jest problem Wasilewskiego bo gość naprawdę ma łeb do biznesu.

Problemem jest Łapin bo to kolejny jego bokser, który się zatrzymał w rozwoju (pomijając Diablo ale to wyjątek potwierdzający regułę).

Zresztą dla mnie to jest jakiś ewenement że trener ma kilku bokserów, którzy aspirują do czołówki. Przecież każdy ma inną technikę, inny organizm, inną wytrzymałość, warunki fizyczne itp itd.
To tak jakby Smuda trenował jednocześnie Wisłę, Legię i Śląsk np.

Bez jaj ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując