|
To nie jest problem Wasilewskiego bo gość naprawdę ma łeb do biznesu.
Problemem jest Łapin bo to kolejny jego bokser, który się zatrzymał w rozwoju (pomijając Diablo ale to wyjątek potwierdzający regułę).
Zresztą dla mnie to jest jakiś ewenement że trener ma kilku bokserów, którzy aspirują do czołówki. Przecież każdy ma inną technikę, inny organizm, inną wytrzymałość, warunki fizyczne itp itd.
To tak jakby Smuda trenował jednocześnie Wisłę, Legię i Śląsk np.
Bez jaj ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|