Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67212
Stary 27.01.2014, 15:15
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzaj że Chrapek warty bańkę euro, gdyby do Wisły trafiła propozycja na 300tyś euro to tylko by zapytali jak zapakować.
Szczerze w to wątpię.
To jest jedyny rokujący i perspektywiczny nasz piłkarz, który stale notuje progres. Podejrzewam, że przy 0,5-1mln to by się włodarze zastanowili nad ofertą, niekoniecznie ją przyjmując. Za niego w niedalekiej przyszłości, jeśli następna runda będzie udana a Wisła wejdzie do pucharów będzie można zdobyć więcej niż marne 300 tysięcy i myślę, że nawet Bednarz to rozumie.

stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Milion euro to jesteśmy w stanie w obecnej chwili dostać chyba za Stilicia który jakby nie patrzeć ma znane nazwisko
I tylko nazwisko w tym momencie. Wzięliśmy go za darmo, myślisz, że ktoś by za niego zapłacił milion euro? Raczysz chyba żartować. Jeśliby rozegrał świetny sezon to czemu nie, ale to są narazie mrzonki i gdybania.
Odpowiedz cytując