stalsanok1946 napisał(a):

|
nie przesadzaj że Chrapek warty bańkę euro, gdyby do Wisły trafiła propozycja na 300tyś euro to tylko by zapytali jak zapakować.
|
Szczerze w to wątpię.
To jest jedyny rokujący i perspektywiczny nasz piłkarz, który stale notuje progres. Podejrzewam, że przy 0,5-1mln to by się włodarze zastanowili nad ofertą, niekoniecznie ją przyjmując. Za niego w niedalekiej przyszłości, jeśli następna runda będzie udana a Wisła wejdzie do pucharów będzie można zdobyć więcej niż marne 300 tysięcy i myślę, że nawet Bednarz to rozumie.
stalsanok1946 napisał(a):

|
Milion euro to jesteśmy w stanie w obecnej chwili dostać chyba za Stilicia który jakby nie patrzeć ma znane nazwisko
|
I tylko nazwisko w tym momencie. Wzięliśmy go za darmo, myślisz, że ktoś by za niego zapłacił milion euro? Raczysz chyba żartować. Jeśliby rozegrał świetny sezon to czemu nie, ale to są narazie mrzonki i gdybania.