Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25501
Stary 27.01.2014, 14:18
To te media mejstrimowe są w końcu prorosyjskie czy prounijne? (bo, że antypolskie to sam wiem )
Mi sie wydaję, że jak Ukraina wejdzie do UE to część montowni zniknie z Polski i przeniesie się do nich, bo bedą tyrac za polowe tego co u nas.. Za granicą zabiorą nam część miejsc pracy, bo pewnie będą jeszcze bardziej pracowici i usłużni niz Polacy(za 8e/h), a i u nas zaczną się chętniej osiedlać.. Ponadto setka ich najbogatszych ludzi ma dwa razy tyle hajsu co setka Polaków( pewnie wśród 500 przepaść jest wieksza), więc i możliwości kilka razy większe, zważywszy na jeszcze tańszą siłę roboczą.. A koniec końców będą czerpąć troche z zachodu i troche od Rosji..Także nie wiem co tak naprawdę zyskamy?
[][][][]> T S W <[][][][]