|
Nie ma rozbieżności. Bo alternatywą dla unii jest Moskwa. A o ile w unii mamy prawo współdecydować to w Moskwie nie bardzo. Dlatego Ukraina w unii wzmacnia naszą pozycję. Jak można tego nie rozumieć?
A jeśli chodzi o nakazy. Przykład kiełbas pokazuje jak sprawa wygląda. Każdy w każdej sprawie może się sprzeciwić przedstawiając argumenty, ale trzeba się interesować, a nie siedzieć w szafie jak rudy cudak.
ps. media muszą udawać że są za majdanem, ale wystarczyło posłuchać przełomowego przemówienia Kliczki z ubiegłego czwartku na żywo, a potem relacji korespondenta TVP z tego przemówienia. Kliczko wezwał wszystkich Ukraińców do strajku,do powiększania majdanu, a pajac z tvp jedyne co zauważył to że Kliczko jest zmęczony i mówi cicho. Kabaret.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.01.2014 o godz. 13:53.
|