|
Ale RN ma troche racji odcinając się od konfliktów na Ukrainie.. Pawłowicz nazywa flagę UE szmatą, a Jarek na barykadach zaprasza Ukraińców do Unii Europejskiej.. Chyba jest mała rozbieżność? Tak bardzo jesteśmy przeciwko Uni , a sami (jak niezależna.pl czy PiS) popieramy ich wejście do UE? Skoro wszystkie media prorządowe są tak bardzo z "rycerzami Majdanu" to chyba coś tu rzeczywiście śmierdzi.. Niemcom gul skoczył bo sobie pobudowali drogi dojazdowe do nowo "podbitej" ziemi kosztem naszym i Ukraińców (euro2012) a tu wałek..
Może i dobrze, że wywalczą sobie wejscie do UE, pozyją parę lat, zobaczą, że poza legalną emigracją i otwartą granicą nic nie dostaną poza nakazami, to obudzą się i może zapalą prawdziwą rewolucję na resztę europy..
Juz pokazali, ze da się osiągnąć coś siłą, tylko trzeba mieć jaja..A nie jak 300 tyś Hiszpanów czy Greków, którzy pohuczeli i byle ochłapami dali się uspokoić..
[][][][]> T S W <[][][][]
|