Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
m954
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2011
Offline
#
27709
27.01.2014, 10:27
Szukam kogoś kto zna się na autocadzie. Musze zrobić podnośnik śrubowy na sobotę.
Pw.
m954
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m954
Znajdź inne posty napisane przez m954