dynek.pl napisał(a):

I już rozlosowane. Trafiliśmy najgorzej: Niemcy
Będzie ciężko ale to my jesteśmy faworytami.
W ogóle to oczywiście Kraków mógłby się postarać o organizację tego mecz w nowej Arenie ale nie podejrzewam nikogo w KBF żeby zdawał sobie sprawę z takiego wydarzenia.
|
Dosyć odważne stwierdzenie

. Jeśli już to papierowym faworytem. W realu tak się składa, że w konfrontacji z Niemcami w zdecydowanej większości dyscyplin to oni niestety są faworytem. No chyba, ze chodzi o siatkówkę. W dodatku mecz decydujący ma być rozegrany w....Magdeburgu. Ciemno to widzę.