Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 27.01.2014, 07:24
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
I już rozlosowane. Trafiliśmy najgorzej: Niemcy

Będzie ciężko ale to my jesteśmy faworytami.

W ogóle to oczywiście Kraków mógłby się postarać o organizację tego mecz w nowej Arenie ale nie podejrzewam nikogo w KBF żeby zdawał sobie sprawę z takiego wydarzenia.
Dosyć odważne stwierdzenie . Jeśli już to papierowym faworytem. W realu tak się składa, że w konfrontacji z Niemcami w zdecydowanej większości dyscyplin to oni niestety są faworytem. No chyba, ze chodzi o siatkówkę. W dodatku mecz decydujący ma być rozegrany w....Magdeburgu. Ciemno to widzę.
Odpowiedz cytując