|
Ja się na liderach RN nie znam. Ale jeżeli ktoś stara sie zrozumieć zomowców strzelających do ludzi to ja nie chcę mieć z tym mózgiem nic wspólnego. Z czystej przyzwoitości.
A fakt. że taki koleś ma związki z RN świadczy o samym RN. Jako wasalnej do Rosji organizacji. To tak jak ze "słowianami". Wszyscy my słowianie, ale najbardziej słowiańscy Rosjanie. Dlatego Marsz Niepodległości okrążał ambasadę FR, jak bojkę na regatach, bez asysty policji. Spłonęła jedynie budka strażnika tak jak miało być. Szkoda tylko, że Kaczyński wyczuł pismo nosem i zamiast na nim głosy oburzenia skupiły się na prowokatorach. Czemu oczywiście winny jest PiS.
|