Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25492
Stary 26.01.2014, 21:43
Natkan napisał(a):Wyświetl post
Pracuję w sprzedaży więc zdarza mi się rozmawiać z ludźmi na różne tematy. Ostatnio mam szczęście do wyborców PIS-u. Rozmawiali ze mną 30-60 minut mówiąc o wszelkich teoriach spiskowych ziejąc chęcią powieszenia Tuska za jaja.Przedstawiają je z pasją więc opisze kilka spraw o których mówili. Ostatnio rozmawiałem z starszym facetem na stałe od wielu lat mieszkającym na zachodzie. Uważa Tuska i Niesiołowskiego za zdrajce. Za tego drugiego został spałowany gdy ten wsypał ludzi chcących zniszczyć pomnik Lenina. Mówił mi o liście kondolencyjnym który pojawił się kilka godzin przed katastrofą wiadomo jaką na fb. Także o badaniach, że Tupolew był wzmocniony i nie mógł zostać pokonany przez brzozę. Na koniec mówił o zdrajcy Tusku przez którego upadły polskie stocznie będące mercedesem wśród statków(że w Niemczech jakoś mogli z publicznych pieniędzy wpompować w mnie miliardy). Mówił także o zwiększającej się ostatni liczbie Polaków na zachodzie(zauważył przez nagłe zapełnianie się kościołów Polakami) i z tego co mówił na zachodzie nastroje są pro Pisowskie by rozliczyć się wreszcie z komuną i przestać rozprzedawać państwo przez "pieska Merkel". Wypowiadał się także miło o Rydzyku tzn. jego szkole, a także o sprawie zwodami geotermalnymi
Jak mam rozumieć ten wpis? Uważasz że wszystko to o czym wspomniałeś to "teorie spiskowe"? Zrozum że to są suche fakty.

Wreszcie stało się jasne dlaczego szefostwu RN tak bardzo PiS przeszkadza.

Berkut strzela do ludzi, katuje Ukraińców. A Holocher z Ruchu Narodowego wspiera Janukowycza

Cytat:
W związku z:
- hasającymi po Ukrainie bandami pogrobowców UPA
- Zmanipulowanym przekazem medialny, który niesamowicie kontrastuje się z przekazem np. z Marszu Niepodległości
- Euroentuzjazmem protestujących
- anarchizmem protestujących
Zdecydowanie potępiam zamieszki na Ukrainie i solidaryzuje się z tamtejszą władzą
http://niezalezna.pl/51102-berkut-st...ra-janukowycza
Hej Nasz TS !!