Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3094
Stary 26.01.2014, 20:42
Jak większość tutaj, mam odruchy wymiotne na widok stanowskiego. Ale wychodzę z założenia, że aby kogoś oceniać trzeba go znać. Po za tym trzeba śledzić co o nas tam piszą. Więc link do ciekawego artykułu :
http://www.weszlo.com/news/18287-Rap...ch_ciekawostek

Co najbardziej mnie w nim zaciekawiło ?

Już na wstępie zaznaczamy, że nie wszystko warto brać absolutnie na poważnie, zwłaszcza w przypadku najsłabszych lig z grupy trzeciej. No bo jak wytłumaczyć fakt, że według raportu najwięcej wyszkolonych w klubie zawodników miała wśród polskich ekip… Wisła Kraków? I to z wynikiem na poziomie 43,5 procent!? No właśnie nijak, dlatego też ostatnią grupę potraktowaliśmy z lekkim przymrużeniem oka.


Weszlaków tak bardzo boli, że ich kochana legia nie wypadała zgodnie warszawską propagandą o ich zajebistej szkółce, że muszą na wstępie podkreślić. Owszem cały raport jest super i ogólnie mnóstwo w nim ciekawostek, ale już grupa trzecia beee.
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując