|
Pokazała Francja Dunczykom miejsce w szeregu rozegrali ten Finał po Mistrzowsku jak powiedzieli komentatorzy lepiej sie tego Finału rozegrac nie dało. Dobrze, ze z Nami tak nie zagrali bo byloby ciekawie ale jak widac woleli wszystko co potrafia pokazac dopiero w Finale.ryt
|