Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 26.01.2014, 19:14
Brawa dla Francji, fenomenalny mecz. 41-32, szok, kto by się spodziewał. 73 bramki w byle spotkaniu są zaskoczeniem, a co dopiero w finale. Abalo zagrał wybornie. W pewnym momencie można było liczyć, że Dania odrobi, ale jeden Hansen to za mało. Warto, warto było obejrzeć.
Odpowiedz cytując