LuKaS TSW napisał(a):

Wybiegając trochę w przyszłość to w niedzielę o 13:00 odbędzie się losowanie par play off eliminacji MŚ w Katarze.
Z naszego kontynentu zapewniony awans mają: Chorwaci,Duńczycy oraz Francuzi i obrońca tytułu Hiszpania.
Drużyny rozstawione w losowaniu: Polska, Islandia, Węgry, Austria, Macedonia, Szwecja, Rosja, Białoruś i Serbia.
Drużyny nierozstawione: Niemcy,Norwegia,Czechy, Czarnogóra,Litwa,Słowenia,Bośnia i Hercegowina,Grecja,Litwa.
|
I już rozlosowane. Trafiliśmy najgorzej: Niemcy
Będzie ciężko ale to my jesteśmy faworytami.
W ogóle to oczywiście Kraków mógłby się postarać o organizację tego mecz w nowej Arenie ale nie podejrzewam nikogo w KBF żeby zdawał sobie sprawę z takiego wydarzenia.