problem bo Wisla przegarał sparing, coś strasznego.
Real jedzie na tourne do Japoni i tak remisuje z klubem pokroju Sredniaka tamtejszej ligi i nikt z tego problemu nie robi, a tutaj placz bo przegrali sparing...
juz sobie wyobrazam co bedziecie robić jak Wisła przegra w Lidze. chyba zbiorowe sepuku się szykuje
