Drozd napisał(a):

Już dawno wiedziałem, że nie rozumiesz języka polskiego. To że się sami zgłaszają nie zmienia w żaden sposób faktu ze są wykorzystywani. A zatem to nie Jurek zbiera tylko ewentualnie wośp. i nie dzięki Jurkowi tylko dzięki dzieciom, samorządom, telewizji publicznej i służbom mundurowym. Jurek jest tylko medialnym "świętym" który całą tą ludzką ofiarność symbolizuje. Szkoda ze jest to symbol jedynie sztucznie wykreowany przez media w wiadomym celu.
A zawiść? Zawiść, było odebranie Rydzykowi przyznanej dotacji na odwierty geotermalne. W sprawie Jurka to nie kwestia zawiści a uczciwości. Jego obraz medialny zbyt kolidował z obrazem rzeczywistym który czasami okazywał zapytany o to i owo.
|
czyli według Ciebie, gdybyśmy z wośp wywalili Jurka, to fundacja byłaby cacy?