|
Ta walka przypominała mi trochę pojedynek Adamka z Kliczką (zachowując rzecz jasna wszelkie proporcje -> Szpilkę do Adamka dzieli przepaść, podobnie jak Jenningsa do Kliczki). Niestety było to podobieństwo w bezradności i braku pomysłu na trafienie przeciwnika.
|