Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1777
Stary 26.01.2014, 13:00
Ta walka przypominała mi trochę pojedynek Adamka z Kliczką (zachowując rzecz jasna wszelkie proporcje -> Szpilkę do Adamka dzieli przepaść, podobnie jak Jenningsa do Kliczki). Niestety było to podobieństwo w bezradności i braku pomysłu na trafienie przeciwnika.
Odpowiedz cytując