Jaką polecacie stację pogodową - taką domową?
Kumpel ma któryś model La Crosse ale 200 zł za chiny nie dam za gówno co pokazuje temperaturę i wilgotność.
Myślałem o czymś w granicy 50-100 zł - tyle żeby faktycznie wskazania miało poprawne a nie pokaże plus 10 jak śnieg napierdziela
