Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27708
Stary 26.01.2014, 12:29
Jaką polecacie stację pogodową - taką domową?

Kumpel ma któryś model La Crosse ale 200 zł za chiny nie dam za gówno co pokazuje temperaturę i wilgotność.
Myślałem o czymś w granicy 50-100 zł - tyle żeby faktycznie wskazania miało poprawne a nie pokaże plus 10 jak śnieg napierdziela
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując