|
Dla jasnisci dodam tylko co wiem, mianowicie cale wypozyczenie to byl jego pomysl za glupote wobec Moskala. Mialo ucichnac i po roku wrocic do nas . Byl bardzo zadowolony z Wilkow z Angli i naprawde wszystko sie rozbilo o oplacanie kontraktu i troszke kasy dla klubu.
Turasy znalazly sie z braku laku i nie chcial tam za skarby isc, Szymek juz mu zjebal psyche. Jednak Bednarz powolywal sie na jego pomysl i fajna kase dla niego i klubu, poszedl jak szczeniak ktoremu ktos cos kazal.
Bednarz do tej pory nie rozlixzyl sie z premii za tamten okres. I juz sie nie rozlicza, dlugu poprostu nie ma, sa kwita.
Z Moskalem to tez nie do konca tak poszlo. Bylo cisnienie na obcokrajowcow, wypromowac i sprzedac. Kazdy byl z innej parafii, zero klimatu wiec wy.......il ze wiecej w tej zbieraninie nie zagra. W....il go tez Wilk, myslal ze trzyma jego strone a on sie na niego wypiol i jeszcze potepil. Pilkarze i tak kazdy mial na to wyjebke. Kazdy chcial s.......ic
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 26.01.2014 o godz. 10:51.
|