Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
k888
Member
Od: 04.2005
Skąd: Chojnów
Offline
#
27706
26.01.2014, 10:18
witam. potrzebuje malej pomocy
potrzbuje przetlumaczyc z hiszpanskiego taki maly zwrot " caballo de calesita". Bede bardzo wdzieczny
pozdrawiam
k888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do k888
Znajdź inne posty napisane przez k888