Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
1722
26.01.2014, 09:28
szarksik a oglądałeś mecze Małeckiego
Miał kiedy się wykazać i zasłuzyc na nowy kontrakt(patrz Garguła) a że to olał to nie wina Franciszka
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69