SharksiK napisał(a):

Brawo Artur.
Walka wyrównana, mało techniczna, jednak z konkretnym finałem. To nie miało się prawa skończyć później niż 6 runda.
Trzeba popracować nad obroną i odejściu po ciosie. Odsłania się jak patelnia, lepszy zawodnik to wykończy.
|

Można wiedzieć co Ty komentujesz

Coś przegapiłem

Walka Szpilki dopiero po 3 ma być.