Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1765
Stary 26.01.2014, 01:35
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Brawo Artur.
Walka wyrównana, mało techniczna, jednak z konkretnym finałem. To nie miało się prawa skończyć później niż 6 runda.
Trzeba popracować nad obroną i odejściu po ciosie. Odsłania się jak patelnia, lepszy zawodnik to wykończy.

Można wiedzieć co Ty komentujesz Coś przegapiłem
Walka Szpilki dopiero po 3 ma być.
Odpowiedz cytując