QBAS napisał(a):

|
Nocne oglądanie Gołoty i finałów NBA Chicago Bulls vs Utah Jazz to klasyka gatunku. Ale dzisiaj też postaram się doczekać do walki
|
I ta strata Malone, która dała mistrzostwo Bykom..
Ja tradycyjnie - bo oglądam NBA i jestem zaprawiony

- na pewno doczekam do walki i z ciekawością ją oglądnę.