Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1719
Stary 26.01.2014, 00:35
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czy Smuda popełnił błąd oznajmiając, że Stolarski zostaje...ale nie będzie grał? Tak.To była amatorka.

Czy Stolarski z tego powodu przeszedł do Lechii? Nie bądźmy śmieszni.

Odnosząc się jeszcze do tego wywiadu, czy Smuda pojechał po Małym?
Nie. Pochwalił go za treningi, a zganił za to, że nie "podjął wyzwania".

Tym, którzy mają krótką pamięć, przypominam, że temat odejścia Małego pojawił się na kilka dni przed konferencją meczową (na której Smuda odniósł się do całej sprawy) i dużo, dużo wcześniej przed słynną kolacją. Mały otwarcie w jakimś wywiadzie mówił, że chce odejść, bo interesują się nim kluby niemieckie.

Jakoś nie widziałem, abyś bronił Smudy, gdy Mały po nim ostatnio pojechał. Dla przypomnienia było to w wywiadzie, w którym stwierdził, że utrzymał Wisłę w Ekstraklasie i w ogóle był za******* do momentu, gdy pojawił się Franz.
Nie "podjął wyzwania" ?

Na pół roku przed końcem kontraktu, z zaległościami klubu sięgającymi 200tyś ? Z gościem który gra za frytki w porównaniu z kontraktem MAłego i w kolejnym sezonie po podpisaniu tez będzie grał za frytki?

Tylko debil by wierzył że coś w takiej sytuacji się ugra.
Odpowiedz cytując