Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1403
Stary 25.01.2014, 23:46
Szukam telefonu max 1400zl? Co sadzicie o iphone 5c? Jestem od 2 lat użytkownikiem xperii p, z początku było ok, ale teraz lagi w tym telefonie mnie wkurzaja...
Odpowiedz cytując