Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
1403
25.01.2014, 23:46
Szukam telefonu max 1400zl? Co sadzicie o iphone 5c? Jestem od 2 lat użytkownikiem xperii p, z początku było ok, ale teraz lagi w tym telefonie mnie wkurzaja...
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227