|
Ja wiem, ze najlepszy moderator to taki, którego na forum nie widać, ale nie chcę być najlepszy.
Dlatego będę wysyłał w kosmos wszystkie Wasze posty, ktore są nie w temacie, ale są osobistymi uwagami do siebie nawzajem.
Dlatego posty wolfy'ego, Siary, zim zuma, Sharksika, s1mone (choć tu akurat tylko siłą rozpędu) wyleciały.
Szanujmy się.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|