Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67201
Stary 25.01.2014, 23:45
Ja wiem, ze najlepszy moderator to taki, którego na forum nie widać, ale nie chcę być najlepszy.
Dlatego będę wysyłał w kosmos wszystkie Wasze posty, ktore są nie w temacie, ale są osobistymi uwagami do siebie nawzajem.
Dlatego posty wolfy'ego, Siary, zim zuma, Sharksika, s1mone (choć tu akurat tylko siłą rozpędu) wyleciały.

Szanujmy się.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując