Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 25.01.2014, 23:21
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Chlopie zobacz raz jeszce z kim przegralismy ,dobrze ze to nie Gnojowniczanka Gnojownice bo by sie mozna pod ziemie zapasc juz zupelnie.

ja nie panikuje tylko sie wstydze ,albo nawet śmieje.
Wstydzisz się sparingu? Który przegrały tak naprawdę rezerwy z mlekiem pod nosem? Dodajmy, że nazwa może i nie brzmi poważnie, ale niektórym mogło umknąć - Chojniczanka skończyła minioną rundę na 11. miejscu w I lidze.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując