Wojtas napisał(a):

Chlopie zobacz raz jeszce z kim przegralismy ,dobrze ze to nie Gnojowniczanka Gnojownice bo by sie mozna pod ziemie zapasc juz zupelnie.
ja nie panikuje tylko sie wstydze ,albo nawet śmieje.
|
Wstydzisz się sparingu? Który przegrały tak naprawdę rezerwy z mlekiem pod nosem? Dodajmy, że nazwa może i nie brzmi poważnie, ale niektórym mogło umknąć - Chojniczanka skończyła minioną rundę na 11. miejscu w
I lidze.