WISŁAZWE napisał(a):

Było to już w tym temacie tłumaczone. Koleś podaje informacje które są od kilku minut w mediach albo są spekulacjami, a nuż trafi.
O tym, że Warszawka interesuje się tym napastnikiem było już wiadome jakiś czas temu.
---
Z informacji które mam ja wynika, że Klarić ma złożyć podpis na dniach (przed wylotem do Turcji) w tej sprawie raczej nic się nie zmieniło.
|
Widzialem, ale myslalem, ze moze o jakis inny wpis z Tt chodzi,skoro juz tam to znalazlam, tym bardziej, ze przegladalem inne informacje, i raczej sie zgadzaja z faktami.Co do Klaricia to podobno slabo sie prezentuje w sparingach z I liga, to raczej nie jest pilkarz gotowy do gry w tym sezonie.