Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5747
Stary 25.01.2014, 22:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Bayern przegrał z Salzburgiem 0-3 w sparingu co za wstyd. Pierwsza druzyna na 0-0, zmiennicy na 1-3 Wisła nie moze wystawic drugiego składu bo po prostu go nie ma a podniecanie sie głupimi sparingami to czysta glupota.


Chlopie zobacz raz jeszce z kim przegralismy ,dobrze ze to nie Gnojowniczanka Gnojownice bo by sie mozna pod ziemie zapasc juz zupelnie.

ja nie panikuje tylko sie wstydze ,albo nawet śmieje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując