mitmichael napisał(a):

|
Bayern przegrał z Salzburgiem 0-3 w sparingu co za wstyd. Pierwsza druzyna na 0-0, zmiennicy na 1-3 Wisła nie moze wystawic drugiego składu bo po prostu go nie ma a podniecanie sie głupimi sparingami to czysta glupota.
|
Chlopie zobacz raz jeszce z kim przegralismy ,dobrze ze to nie Gnojowniczanka Gnojownice bo by sie mozna pod ziemie zapasc juz zupelnie.
ja nie panikuje tylko sie wstydze ,albo nawet śmieje.