Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5745
Stary 25.01.2014, 22:23
Gdy usłyszałem jakim spotkaniem zakończył się dzisiejszy sparing Wisły to przypomniał mi się ten wywiad z panem Kazimierzem Wegrzynem w którym to przypominał jak za Smudy byli zajechani podczas przygotowań, jak przegrali 0:4 w jakimś towarzyskim meczu.

Nie ma co wyciągać daleko pochopnych wniosków.
Nie wynik jest najważniejszy, choć trochę głupio ten dzisiejszy wygląda.

- Aura nie pomagała grać po ziemi.
- Kilka nie wykorzystanych sytuacji.
- Do przerwy gra pierwszym składem.
Później wiadomo, karny, 0:2, zdarza się...

Oby kontuzje nas omijały, skład wzmocnił lewy obrońca i napastnik a o resztę jestem spokojny.

Smuda wie co robi, doświadczenie ma jak na polskie warunki.
Runda rewanżowa będzie dużo trudniejsza dla Wisły moim zdaniem. Wszyscy będą walczyć czy to o utrzymanie, grę w górnej połowie tabeli czy też o puchary. A jak dotąd wiele spotkań Biała Gwiazda wyszarpala ambicją.

Start będzie niezwykle ważny. Zwycięstwo w derbach doda wiatru w żagle, porażka sprawi, że morale mogą się posypac.
Odpowiedz cytując