Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5743
Stary 25.01.2014, 20:21
Bayern przegrał z Salzburgiem 0-3 w sparingu co za wstyd. Pierwsza druzyna na 0-0, zmiennicy na 1-3 Wisła nie moze wystawic drugiego składu bo po prostu go nie ma a podniecanie sie głupimi sparingami to czysta glupota.
Odpowiedz cytując