Mario Nh napisał(a):

|
Dobrze, że Wisła dogadala się z Lechia odnośnie definitywnego transferu zimą. Wszyscy na tym zyskają. 500 tys. zł droga nie chodzi.
|
Może to pozwoli zakontraktować Kraicia, czy jak mu tam ?
Ale znów się pisze coś, że Fifa ma interweniować w sprawie Genkova.