Wyświetl pojedynczy post
PabloTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21360
Stary 25.01.2014, 18:39
wooojo napisał(a):Wyświetl post
Wojtas, My tu wszyscy jesteśmy cały czas może bardziej zapracowani, mniej aktywni ale wciąż z na 1906%
dokładnie cały czas tu jestesmy....codziennie lustruje forum ale uwierz czasami lepiej nic nie pisać....
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując