marcin_częstochowa napisał(a):

A skąd pomysł, że kasa z biletów ma zrównoważyć koszt stadionu?
W budżecie jest zapewne b.wiele pozycji i bilans wszystkich powinien być na plus.
(?)
|
Nie tyle kasa z biletów, co bilety+karnety+catering+inne zyski z dnia meczu. To się musi co najmniej równoważyć. Bo inaczej ekonomicznie bardziej się opłaca grać na polu za stodołą.
Ogólnie mam wrażenie, że idzie w dobrym kierunku. Jest biednie, ale godnie, powiedziałbym. Pojawia się jakiś porządek, jakaś myśl, jakieś spojrzenie na przyszłość. Baza, stadion, plany akademii. Pewnie, fajnie by było, by przyszedł Cupiał sprzed 15 lat i znowu sypnął kasą, ale to nierealne. Trzeba grać kartami jakie rozdał los i pieniędzmi, jakie są w budżecie.