Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21248
Stary 25.01.2014, 18:06
marcin_częstochowa napisał(a):Wyświetl post
A skąd pomysł, że kasa z biletów ma zrównoważyć koszt stadionu?
W budżecie jest zapewne b.wiele pozycji i bilans wszystkich powinien być na plus.
(?)
Nie tyle kasa z biletów, co bilety+karnety+catering+inne zyski z dnia meczu. To się musi co najmniej równoważyć. Bo inaczej ekonomicznie bardziej się opłaca grać na polu za stodołą.

Ogólnie mam wrażenie, że idzie w dobrym kierunku. Jest biednie, ale godnie, powiedziałbym. Pojawia się jakiś porządek, jakaś myśl, jakieś spojrzenie na przyszłość. Baza, stadion, plany akademii. Pewnie, fajnie by było, by przyszedł Cupiał sprzed 15 lat i znowu sypnął kasą, ale to nierealne. Trzeba grać kartami jakie rozdał los i pieniędzmi, jakie są w budżecie.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując