arti napisał(a):

Zazwyczaj pierdoły niewarte uwagi... ale dopóki są dobre wyniki to nie ma większego znaczenia.
A sprawy - Smuda vs Mały i Stolar - to moim zdaniem jak nie jesteś bardzo blisko drużyny to prawdy się nie dowiesz. Ja nie jestem tak więc pozostało mi się wyluzować w tych tematach.
|
Wiesz Arti mozna luzowac ale wg mnie pewnych spraw nalezy dopatrzec bo potem media drąza te wszytskie "bagienne" nasze tematy i znowu wychodzi jak to ta niedobra Wisła postepuje ze swoimi pilkarzami.
P>S Wiem ze tu jestescie!! Ale pewnych nikow od dawien dawna nie widzialem ,zwlaszcza ze sam mialem przerwe z forum,wiec bracia powitać i jazda z ta nasza Wisła
