Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25484
Stary 25.01.2014, 17:30
Szpen napisał(a):Wyświetl post
a ja myślałem, że oni sami się zgłaszają ...o ja głupi - przecież on ich wywózką na sybir straszy, dlatego te kasę zbierają.

p.s. daje stówe, że rozrost orkiestry, zaangażowania społecznego i wszelkich firm i instytucji każdego w tym kraju zaskoczył. Jurka także. Nikt nie mógł się tego spodziewać. A gdy jest sukces, tam rodzi się zawiść.
Już dawno wiedziałem, że nie rozumiesz języka polskiego. To że się sami zgłaszają nie zmienia w żaden sposób faktu ze są wykorzystywani. A zatem to nie Jurek zbiera tylko ewentualnie wośp. i nie dzięki Jurkowi tylko dzięki dzieciom, samorządom, telewizji publicznej i służbom mundurowym. Jurek jest tylko medialnym "świętym" który całą tą ludzką ofiarność symbolizuje. Szkoda ze jest to symbol jedynie sztucznie wykreowany przez media w wiadomym celu.

A zawiść? Zawiść, było odebranie Rydzykowi przyznanej dotacji na odwierty geotermalne. W sprawie Jurka to nie kwestia zawiści a uczciwości. Jego obraz medialny zbyt kolidował z obrazem rzeczywistym który czasami okazywał zapytany o to i owo.
Hej Nasz TS !!