Wojtas napisał(a):

Dla mnie wywiady Smudy sa dziwne.On swoje a taki Malecki swoje.No i gdzie tu znalesc kto tak naprawde jest winny.
Sa juz nie wiem
Zero klarownosci takie mowienie byle cos powiedziec.Nie podoba mi sie to.
P.S fajnie widziec posty uzytkownikow "starszych" na tym forum tak bytnoscia od 2007 i w doł.Wracajcie panowie !
|
Zazwyczaj pierdoły niewarte uwagi... ale dopóki są dobre wyniki to nie ma większego znaczenia.
A sprawy - Smuda vs Mały i Stolar - to moim zdaniem jak nie jesteś bardzo blisko drużyny to prawdy się nie dowiesz. Ja nie jestem tak więc pozostało mi się wyluzować w tych tematach.