FraMat napisał(a):

Oczywiście Smuda ma patent na prawdę.
Wszyscy dokoła kłamią tylko Franc jest czysty, prawdomówny. No Słońce Sprawiedliwości.
Daj, Pan...&*%*$&# spokój
|
A Sobolem to myslisz ze jak bylo

?
ja do SMudy jako trenera nic nie mam,ale w wywiadach to moglby przestac sie osmieszac.Bo dalej ma ten nawyk.